Elektronika modelarska

Asortyment sklepu podzielony jest na kategorie. Kliknij w link lub obrazek aby wyświetlić produkty z danej kategorii.

boom block zamocowany śrubą plastikową

Uchwyt na ramię o przekroju okrągłym (ang. boom block) służy do mocowania zespołów napędowych na ramionach wykonanych z rur kompozytowych w wielowirnikowcach takich jak quadrokopter, hexakopter czy oktokopter.

 

Firma ArtFobia wdrożyła w konstrukcji uchwytu innowacyjne rozwiązanie wyróżniają wśród szerokiej konkurencji, polegające na zastosowaniu gumowych uszczelniaczy tzw. o-ringów. Powodują one że tarcie gumy o materiał ramienia skutecznie zabezpiecza ramię przed niepożądanym obracaniem się w uchwycie. Jednocześnie użycie niewielkiej siły ściskającej szczęki uchwytu umożliwia precyzyjne ustawienie kąta zaklinowania napędu.

Sprężystość gumowych elementów dodatkowo korzystnie tłumi drgania przenoszone z zespołu napędowego na konstrukcję wielowirnikowca.

 

Duże doświadczenie inżynierskie producenta (kilkanaście lat pracy w biurze projektowym) pozwoliła na takie zaprojektowanie uchwytu boom block, że jest on jednym z najlżejszych na rynku zachowując jednocześnie podatność na obróbkę, taką jak rozwiercanie i gwintowanie pozwalające dodatkowo zaoszczędzić na masie nakrętki.

uchwyty boom block w różnych rozmiarach

start12Następny artykułkoniec
Strona 2 z 2
Wyników 22 - 23 z 23

Akcesoria dla wielowirnikowców

Śruba nylonowa M4x40mm

Lekka nylonowa śruba M4 o długości 40mm do skręcania boom ...

Cena brutto: 0,80 zł

Śruba nylonowa M3x40mm

Lekka nylonowa śruba M3 o długości 40mm do skręcania boom ...

Cena brutto: 0,60 zł
start12Następny artykułkoniec
Strona 2 z 2

 

PitLab.sklep modelarski obsługuje paypal

PitLab.sklep obsługuje wiele metod płatności

Bitcoin